+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

Rozšíření obchodního týmu EDITEL CZ

EDITEL CZ, jednička na trhu v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI), rozšiřuje svůj obchodní tým. Novým obchodním manažerem se stal Petr Doležel.

Petr vystudoval Technickou univerzitu v Ostravě. V průběhu své kariéry pracoval na různých obchodních a později manažerských pozicích převážně v sektoru bankovnictví a pojišťovnictví.

Poslední kariérní zkušenosti získal v oblasti logistiky a působil i jako kouč prodejních technik. Ve svém volném čase se Petr věnuje především rodině a dobrovolnickým aktivitám.

Jsem doslova nadšený z kolektivu lidí, kteří ve firmě pracují. Kolegyně a kolegové mě přijali velmi vřele a přátelská atmosféra je, zdá se, v EDITELu přímo firemní kulturou. V takovém ovzduší se dobře pracuje a zároveň je podnětné a motivující. Ať už pro sdílení myšlenek a vizí, tak pro realizaci odvážných obchodních cílů. Business je vždy o lidech, shrnuje Petr Doležel své první dojmy a dodává: Do EDITEL CZ si přináším množství obchodních i lidských zkušeností. Jsem si tedy jist, že budu platnou oporou nejen obchodního týmu.

Přejeme Petrovi hodně úspěchů!

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.