+ 420/261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI-KONZULTACE -011

Nový CEO ve společnosti EDITEL CZ

Praha, 23. září 2019.

Do vedení společnosti EDITEL CZ nastupuje Štefan Sádovský, který v současné době zastává také funkci CEO ve společnosti EDITEL SK. EDITEL CZ je předním poskytovatelem řešení pro elektronickou výměnu obchodních dokumentů (EDI, z anglického originálu Electronic Data Interchange), elektronickou fakturaci a integraci systémů a obchodních procesů v rámci „Supply Chain“ na českém trhu.

Od 1. září 2019 převzal Štefan Sádovský jako generální ředitel odpovědnost i za EDITEL CZ. EDITEL je dynamicky se rozšiřující technologická společnost, která již dnes vyžaduje co nejefektivnější řízení, a proto je spojení české a slovenské pobočky a jejich týmů pod jedním vedením zcela logickou volbou. Štefan Sádovský se svými zkušenostmi a odbornými znalostmi má všechny předpoklady, aby EDITEL zásadně posunul odborně i obchodně v obou velice blízkých zemích. Mezi priority nového CEO bude patřit rozvoj EDI jak v tradičních, tak i nových odvětvích, využití plného odborného potenciálu česko-slovenského týmu a posílení postavení obou společností na českém a slovenském trhu. Zvláštní pozornost bude pak věnovaná strategii a rozšíření kompetencí v oblasti Automotive v České a Slovenské republice.

Štefan úspěšně absolvoval Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě v oborech Informatika a Telekomunikace. K problematice EDI se dostal již na VŠ, kde si jako téma své bakalářské a diplomové práce zvolil elektronické bankovnictví, které v té době fungovalo dosti intenzivně na principech EDI.

Po škole začínal jako programátor, později Team leader, Consultant a Project Manager v několika IT a Telco společnostech, kde nasbíral mnoho užitečných zkušeností. Ve společnosti EDITEL působí od roku 2005 nejprve jako Consultant a částečně jako Sales Manager a od roku 2008 jako CEO pro EDITEL SK.

S jakou vizí přichází nový CEO pro EDITEL SK&CZ?

„Rád bych přenesl z jedné země do druhé to dobré, spojil týmy do jednoho funkčního celku, využil synergický efekt pro rychlejší růst na obou trzích, nabízí se také prostor k růstu aktivit v oblasti automobilového průmyslu a k rozvoji digitalizace v nových odvětvích,“ uvádí Štefan Sádovský.

O skupině EDITEL

EDITEL je předním mezinárodním poskytovatelem služeb v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI, z anglického originálu Electronic Data Interchange), který se specializuje na optimalizaci procesů dodavatelského řetězce. Své služby poskytuje klientům v mnoha různých odvětvích a v celé řadě zemí střední a východní Evropy.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.