Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

19.06.2018

Supply Chain Financing

ediFACTORING

ediFACTORING

EDITEL CZ po vzoru své mateřské společnosti v Rakousku nově nabízí moderní digitální službu ediFactoring, která umožňuje pohodlně spravovat financování pohledávek díky spojení EDI řešení a factoringu. ediFactoring je ideálním řešením pro automatizované a efektivní financování dodavatelsko-odběratelských vztahů (Supply Chain Financing). Díky elektronické výměně dat mezi dodavatelem, Factoringem České spořitelny a odběratelem dochází k automatizaci práce s dokumenty (především faktura, dodací list) a rychlejšímu financování společnosti. Podporu EDI komunikace lze využít u klasického factoringu i reverzního factoringu.

"Cílem strategické spolupráce obou společností je přinést našim klientům moderní digitální službu, která jim zefektivní operativní procesy spojené s factoringem, formou automatizace a využitím EDI. Tím dokážeme zrychlit a zároveň zjednodušit práci s dokumenty, což bude znamenat rychlejší přísun finančních prostředků pro klienta a také mnohem menší podíl lidské práce na obou stranách".

Karel Nováček, předseda představenstva Factoringu České Spořitelny