Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

11.12.2018

Jan Mrvík

5 let změn a výzev

Jan_Mrvik

Tak shrnuje své působení ve společnosti EDITEL CZ výkonný ředitel a šéf obchodu a marketingu, Jan Mrvík. Do firmy nastoupil na post manažera pro rozvoj nových obchodních segmentů v roce 2013. Díky svým bohatým profesním zkušenostem s řízením komplexních IT projektů a jasné vizi prosadit EDI v méně tradičních odvětvích, jakými jsou například manufacturing, automotive nebo fashion. Záhy dostal příležitost realizovat tuto novou strategii jako obchodní a marketingový ředitel.

Další profesní postup v EDITELu následoval pro Jana v lednu 2015, kdy byl jmenován do funkce výkonného ředitele společnosti. Kromě stávající kompetence pokrývající obchod, marketing a spolupráci s partnery převzal odpovědnost za rozvoj společnosti na českém trhu, interní a externí operace, a management dodávek projektů a služeb včetně servisního centra. Za největší úspěch svého pětiletého angažmá v EDITELu považuje Jan růst zájmu o technologii EDI, rostoucí počet spokojených uživatelů, i významné rozšíření portfolia IT produktů firmy mimo jiné o nové fin-tech řešení ediFactoring.

"Stejně jako v životě, tak i v práci se střídají úspěšná období s těmi méně úspěšnými. Nesmírně si osobně vážím a velmi mne těší, že se podařilo sestavit úspěšný tým ze skvělých kolegů a kolegyň. Může to znít jako klišé, ale my jsme jeden tým, táhneme za jeden provaz a vážíme si týmového ducha. Jelikož příští rok oslavíme čtvrt století úspěšného působení naší firmy na českém trhu, chtěl bych už nyní využít příležitosti a popřát nám všem, ať si stále tak dobře rozumíme, umíme se podpořit a ať je právě náš fungující tým plný schopných a pracovitých lidí rozhodujícím argumentem, který přesvědčí nové zákazníky pro volbu toho nejlepšího EDI providera, tedy EDITELu."

Jan Mrvík, výkonný ředitel a šéf obchodu a marketingu, EDITEL CZ