Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

11.12.2018

Futaba

Širší využití služeb

Futaba

Futaba Czech, s.r.o. je dceřinou firmou japonské společnosti Futaba Industrial Co., Ltd. Havlíčkobrodský podnik založený v roce 2004 je zatím posledním projektem této společnosti, která má pobočky i v Číně, USA, či Anglii. Tato strojírenská firma vyrábí své produkty hlavně z oceli. Dodávky směřují primárně do automobilového průmyslu. Komoditou jsou části karoserie, výfuky, výztuhy přístrojových desek a funkční díly, jako například části podvozků u náprav automobilů. 60 % produkce jde do automobilky TPCA v Kolíně. Dalšími odběrateli jsou Toyota ve Francii, Suzuki v Maďarsku a PSA ve Francii. Dodává také do společností Faurecia, Jaguar Land Rover, Magna, a mnoho dalších.

Dlouhodobě společnost využívala řešení postavené na systému Gentran Server, které bylo spravované přímo z Japonska, což přinášelo komplikace v modifikaci EDI překladových šablon s přímým zápisem do / z databáze, a to zejména v okamžiku připojování nových obchodních partnerů. S jednotlivými partnery společnost Futaba Czech, s.r.o. využívala převážně přímé komunikační kanály, které umožňoval Gentran Server, což se postupem času stalo omezujícím faktorem pro připojení dalších partnerů.

Společnost Futaba Czech, s.r.o. se proto rozhodla pro širší využití služeb společnosti EDITEL CZ, a to jak v oblasti připojování nových obchodních partnerů, která zahrnuje zejména přípravu příslušných EDI překladových šablon, tak i realizaci komunikace. Právě vzhledem k dosavadní absenci universálního komunikačního kanálu se společnost rozhodla využít integrační platformu eXite společnosti EDITEL – v počátku pouze pro EDI komunikaci se společností TPCA, ale i s výhledem použití s dalšími obchodními partnery.

Spolupráce se společností EDITEL přinesla pružnější servisní a implementační podporu v lokálním jazyce, a především stejné časové zóně, a také využití know-how dodavatele pro další rozvoj EDI komunikace.