Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

21.05.2014

EDITEL SK implementuje EDI v TERNO Group k. s.

Po nedávné změně vlastníka společnosti AHOLD Retail Slovakia, k. s. přebírá EDITEL SK s.r.o. kompletní provoz a správu EDI řešení.

V návaznosti na nedávnou změnu vlastníka společnosti AHOLD Retail Slovakia, k. s. a následnou změnu obchodního názvu na TERNO Group k. s., dochází v této společnosti i k dalším interním změnám. Jednou z těch nejzásadnějších je přechod na nový EDI systém. Po migraci dílčích systémů, která proběhne během příštích týdnů, přejde kompletní provoz a správa řešení na společnost EDITEL SK s.r.o.

Na základě toho dojde následně k vybudování centrálního EDI řešení pro celou obchodní skupinu Diligentia RC, s. r. o., do které kromě prodejen AHOLD Retail Slovakia, k. s. patří i stávající síť prodejen TERNO Slovensko a Moja SAMOŠKA.

Společnost EDITEL SK s.r.o. se tak stává strategickým partnerem v oblasti EDI pro skupinu Diligentia, čímž potvrzuje i svou pozici lídra v oblasti EDI na Slovensku.