Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

11.12.2018

EDITEL & MARKANT

EDITEL a MARKANT rozšiřují vzájemnou spolupráci

Markant_EDITEL_Logo

MARKANT Group poskytuje svým obchodním partnerům z oblasti výroby a maloobchodu široké spektrum služeb a řešení, která jim na národní i mezinárodní úrovni pomáhají podporovat a zlepšovat každodenní procesy dodavatelského řetězce. Optimalizace procesů představuje jeden z hlavních cílů elektronické výměny dat – EDI. Prioritu představuje i pro EDITEL, což je také důvodem, proč obě společnosti již řadu let úspěšně spolupracují.

Podle plánů společnosti MARKANT na rozšíření činnosti se do roku 2025 chystá provozovat obchodní činnost ve 20 zemích střední a východní Evropy. Již zmíněná spolupráce tedy získává mezinárodní rozměr. To přinese výhody pro všechny zúčastněné strany: mimo jiné bude snazší plnit požadavky národních trhů, zapojování nových obchodních partnerů bude rychlejší a jednodušší a stávající EDI komunita se výrazně rozšíří.

"Těšíme se na spolupráci se společností EDITEL. Společně významně rozšíříme využívání EDI v regionu střední a východní Evropy, což našim zákazníkům ve výsledku přinese zefektivnění a větší transparentnost procesů souvisejících s objednávkami a dodávkami zboží."

Jürgen Vögele, EDI project manager / European Central Regulation International ve společnosti MARKANT Group"Tento krok posune naši strategickou spolupráci se společností MARKANT Group na novou úroveň. Těší nás, že díky své přítomnosti v řadě zemí střední a východní Evropy budeme moci místním pobočkám společnosti MARKANT poskytovat ještě více podpůrných služeb."

Gerd Marlovits, Generální ředitel společnosti EDITEL Austria GmbH