Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

11.12.2018

EDITEL Journal 2-18

Hybná síla digitalizace

O digitalizaci dnes slýcháme v mnoha různých kontextech. Poskytovatelé služeb EDI – jako jsme my – digitálními procesy žijí, a tudíž je pro ně klíčový integrovaný přístup k digitalizaci. Digitalizace má smysl, pokud na obchodní procesy nahlížíme z komplexního hlediska a pokud implementace požadavků probíhá tak, aby byla pro klienta použitelná snadno a v rámci celé firmy. Odlišné systémy se musejí přizpůsobit a sladit s interními i externími procesy. To sice znamená spoustu práce, ale zároveň to přináší velké výhody.

EDI může být hybnou silou digitálních procesů v jakémkoli podniku, protože EDI nekončí u interních obchodních procesů, ale může také spojovat obchodní partnery a klienty. Výsledkem je pak integrovaný přístup v rámci celého hodnotového řetězce. A ten se vyplatí – firmy díky němu získají transparentní a efektivní organizační procesy, které jim ušetří čas i peníze. S velkým potěšením se s Vámi podělíme o další téma a několik příkladů podobných iniciativ. Jako vždy jde o příklady z různých odvětví a týkající se různých řešení.

Možná Vás zaujme titulní článek o implementaci SAP v COOP Centru, který najdete na str. 1, článek o využití řešení ediFACTORING v United Bakeries na str. 3 nebo o využití komunikační platformy eXite ve společnosti FUTABA Czech na str. 4, a mnoho dalších sofistikovaných řešení, která posouvají digitalizaci na další úroveň.