Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

04.06.2018

EDITEL Journal 1-18

Aby dobré věci byly ještě lepší

Jako poskytovatel EDI služeb pochopitelně rádi hovoříme na témata jako je ohromný potenciál elektronické výměny dat nebo zlepšení kvality obchodních procesů, které čeká firmy, jež se rozhodnou pro spuštění automatizace. A přece je pro nás úžasné, když společné úsilí přináší prokazatelné výsledky, a když vidíme výhody, jaké přinášejí EDI procesy v krátkodobém i dlouhodobém horizontu do firemních strategií našich klientů. Jedním z mnoha příkladů může být náš dlouholetý klient, společnost Meggle/Rajo Slovakia, jejíž elektronická distribuční síť pokrývá tři země a zahrnuje jejího logistického partnera, společnost DACHSER. A to vše díky DESADV!

Změna je někdy tou nejlepší možnou volbou. Společnost C.S.CARGO, která se zaměřuje na poskytování logistických služeb, nedávno zkonsolidovala svou EDI infrastrukturu, aby příslušné procesy získaly na transparentnosti a efektivitě. A jsou to často právě průkopnící, kteří mají pozitivní dopad na celé odvětví, jako v případě známé rakouské masozpracovatelské společnosti Wiesbauer

Je nám vždy velkým potěšením podporovat naše klienty ve všech jejich projektech. A se stejným potěšením se o tyto zkušenosti dělíme s našimi členáři v tomto magazínu. Snad se Vám bude líbit.