Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

27.09.2015

Výhody integrace DESADV s GS1

Jasná identifikace a možnost sledovat logistické jednotky v rámci celého dodavatelského řetězce: to jsou možnosti, které s sebou přináší transportní etiketa GS1. Ve spojení s elektronickým dodacím listem, DESADV, nabízí možnost propojení toku zboží s tokem informací a získaní všech následných výhod.

Tuto zprávu uvítají zejména maloobchodníci, kteří mohou při příjmu zboží časově ušetřit až 30 minut na paletu. Nedávná studie publikovaná společností GS1 ukazuje i na výrazné zjednodušení kontroly faktur - není už totiž potřeba časově náročná manuální práce. Hlavní autorka studie, Dr. Maria Madlberger, upozorňuje na další méně známý fakt: transportní etikety GS1 a DESADV přinášejí řadu výhod i do zpracovatelského průmyslu. Případová studie, která byla součástí publikace, ukázala, že kombinace DESADV s transportními etiketami GS1 může přinést zásadní převrat v procesech zajišťování kvality v rámci jakékoli společnosti. Transportní etikety a elektronickou fakturaci navíc upřednostňují i poskytovatelé logistických služeb. Podle Dr. Madlberger zlepšuje DESADV kvalitu dodávek jak v maloobchodě, tak ve zpracovatelském průmyslu.