Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

20.05.2010

Viktor Petráš novým obchodním ředitelem

Vážení obchodní partneři a zákazníci,

rádi bychom Vás tímto informovali o personální změně ve společnosti EDITEL CZ s.r.o. S účinností od 17. 5. 2010 byl Ing. Viktor Petráš jmenován obchodním a marketingovým ředitelem.

Od roku 2007 zastával pan Petráš ve vedení společnosti EDITEL CZ řadu manažerských pozic, souvisejících především s poskytováním komunikačních služeb mezinárodní platformy eXite® a postupně pak s komplexními konzultačními službami společnosti EDITEL CZ. V rámci svého tříletého působení tak zúročil své IT zkušenosti v oblasti EDI a obchodních procesů ze svého předcházejícího působení v mezinárodním obchodním řetězci. Pan Petráš hovoří plynně německy a anglicky a v nadcházejícím období převezme zodpovědnost za rozvoj lokálních i mezinárodních obchodních aktivit společnosti EDITEL CZ. Tato změna souvisí s našim prvořadým cílem, kterým je trvalé zkvalitňování našich služeb a zajištění profesionálního přístupu a maximální odborné peče pro naše zákazníky a obchodní partnery.