Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

26.06.2019

Věrka Sipajdová

Věrka Také slaví 25 let

VĚRKA TAKÉ - EDITEL CZ

Vletošním roce slavíme 25 let od založení společnosti EDITEL a to je příležitost k ocenění dlouholeté práce naší milé kolegyně, Věrky Sipajdové, která pro EDITEL pracuje od samého začátku.

Věrka vystudovala Vysokou školu dopravy a spojů v Žilině. Po skončení studia nastoupila původně do Soft­ware 602 a následně v roce 1994 začala své působení ve společnosti EDITEL CZ.

Od počátku svého působení v naší společnosti je stabilním pilířem ob­chodního týmu. Za dlouhou dobu svého působení se účastnila mnoha významných projektů a připojila mnoho spokojených klientů z růz­ných odvětví, nejvíce z odvětví re­tailu a nově z fashion, kde získala i velké nadnárodní společnosti.

Díky svým zkušenostem je Věrka velkou oporou obchodního týmu, má nevyčerpatelnou trpělivost s novými kolegy při předávání Best Practise.

Děkujeme Věrce za skvělou práci, kterou vykonává již 25 let. Vážíme si jejího milého a profesionálního přístupu a jako poděkování byla Věrce na slavnostním večeru předána krásná kytice 25 růží a nádherný dárek.