Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

26.05.2017

VAPIANO zprovozňuje EDI ve spolupráci s EDITELEM

Vapiano

Optimalizace všech obchodních procesů je pro řetězec restaurací VAPIANO hlavní prioritou: vedle výměny celého ERP a POS systému VAPIANO zavádí elektronickou výměnu dat (EDI). Na základě výběrového řízení na řešení plně automatizované výměny dat týkajících se zboží a objednávek, včetně potvrzení přijetí, si VAPIANO jako svého partnera v EDI vybral EDITEL. Obě společnosti spojily své síly a od zahájení pilotní fáze na začátku roku 2017 již úspěšně zprovoznily EDI ve třech podnicích v Německu. V další fázi bude EDI postupně zavedeno v ostatních restauracích v Německu a následně i v dalších zemích.

O řetězci Vapiano

Vapiano

Řetězec restaurací VAPIANO je výjimečným díky inovativnímu konceptu “čestvého jídla v příjemném, neformálním prostředí“. První restaurace byla otevřena v roce 2002 v Hamburku. V současné době spadá pod VAPIANO více než 180 restaurací v 31 zemích na 5 kontinentech a jejich počet nadále roste.