Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

06.06.2014

Úspěšná spolupráce českého ERP dodavatele a nadnárodního EDI poskytovatele nezná hranic

Česká společnost TRINIDON, dodavatel ERP řešení pro pekárenský průmysl na českém i slovenském trhu, úspěšně spolupracuje s nadnárodním EDI poskytovatelem EDITEL GROUP.

Svět obchodu nezná hranic, ani geografických, ani jazykových. Pokud mají partneři zájem spolupracovat, vytvářet business, poskytovat kvalitní služby a produkty zákazníkovi, tak společnou řeč vždycky najdou. To potvrdila i spolupráce společností TRINIDON z Ostravy a EDITEL Slovensko, který je součástí mezinárodní skupiny EDITEL GROUP, leadera EDI trhu ve střední a východní Evropě.

V rámci společné spolupráce bylo úspěšně dokončeno již několik projektů EDI komunikace u klientů na Slovensku, jakými jsou například Kysucké pekárne, Pekáreň Juraj Oremus, Senické a skalické pekárne, Danubia aj. Díky mezinárodnímu působení skupiny EDITEL je pro obě společnosti cílem rozšířit řadu spokojených klientů nejen na českém a slovenském trhu, ale i do dalších evropských zemí.

Spojení technologického know-how a zkušeností společností EDITEL GROUP a TRINIDON umožňuje oběma partnerům nabízet svým zákazníkům end-to-end řešení, od interního plánování výroby a skladových zásob, až po automatizovanou obchodní komunikaci s obchodními řetězci prostřednictvím EDI. Zasílání elektronických objednávek, příjem elektronických dodacích listů a samotná elektronická fakturace výrazně zefektivnily procesy výměny obchodních dokumentů mezi partnery. Přínosy na obou stranách jsou pak celkové snížení nákladů, bezpečnost a rychlost celého procesu.