Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

06.06.2014

Úspěšná spolupráce českého ERP dodavatele a nadnárodního EDI poskytovatele nezná hranic

Česká společnost TRINIDON, dodavatel ERP řešení pro pekárenský průmysl na českém i slovenském trhu, úspěšně spolupracuje s nadnárodním EDI poskytovatelem EDITEL GROUP.

Svět obchodu nezná hranic, ani geografických, ani jazykových. Pokud mají partneři zájem spolupracovat, vytvářet business, poskytovat kvalitní služby a produkty zákazníkovi, tak společnou řeč vždycky najdou. To potvrdila i spolupráce společností TRINIDON z Ostravy a EDITEL Slovensko, který je součástí mezinárodní skupiny EDITEL GROUP, leadera EDI trhu ve střední a východní Evropě.

V rámci společné spolupráce bylo úspěšně dokončeno již několik projektů EDI komunikace u klientů na Slovensku, jakými jsou například Kysucké pekárne, Pekáreň Juraj Oremus, Senické a skalické pekárne, Danubia aj. Díky mezinárodnímu působení skupiny EDITEL je pro obě společnosti cílem rozšířit řadu spokojených klientů nejen na českém a slovenském trhu, ale i do dalších evropských zemí.

Spojení technologického know-how a zkušeností společností EDITEL GROUP a TRINIDON umožňuje oběma partnerům nabízet svým zákazníkům end-to-end řešení, od interního plánování výroby a skladových zásob, až po automatizovanou obchodní komunikaci s obchodními řetězci prostřednictvím EDI. Zasílání elektronických objednávek, příjem elektronických dodacích listů a samotná elektronická fakturace výrazně zefektivnily procesy výměny obchodních dokumentů mezi partnery. Přínosy na obou stranách jsou pak celkové snížení nákladů, bezpečnost a rychlost celého procesu.