Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

15.06.2016

UGO využívá EDI při distribuci čerstvých šťáv

Síť ovocných a zeleninových barů značky UGO Trade, patřící společnosti Kofola ČeskoSlovensko, nově využívá elektronickou výměnu dokumentů (EDI). Kofola je dlouholetým, významným klientem společnosti EDITEL CZ a výhody automatizované výměny obchodních dat se rozhodla využít i pro svou akvizici v oblasti zdravého občerstvení, společnost UGO.

Kofola ČeskoSlovensko koupila síť fresh barů UGO v roce 2012. Od této doby pod stejnou značkou vyrábí a prodává vlastní čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Následně vznikl koncept UGO Salaterie. V těchto provozovnách dnes zákazník dostane nejen ovocné a zeleninové šťávy, ale také čerstvé saláty a zeleninové polévky. V současné době UGO provozuje 52 barů s čerstvou šťávou a 11 salaterií. Produkty značky UGO lze kromě specializovaných barů a salaterií zakoupit i v obchodních řetězcích.

Společnost Kofola využívá pro své logistické procesy EDI řešení. Díky nesporným výhodám a mnohaletým vynikajícím zkušenostem se rozhodla zapojit do elektronické komunikace i značku UGO, a to jak pro komunikaci s obchodními řetězci, tak pro řízení logistických procesů při distribuci UGO produktů. EDI přispívá k větší rychlosti vyřízení objednávek, tj. k rychlejšímu doručení čerstvých a kvalitních ugových šťáv ke všem odběratelům. Jednoznačný úspěch značky představují i vyšší tržby, které UGO skupině Kofola přineslo v loňském roce - oproti předchozímu roku narostly o desítky procent.