Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

09.12.2014

Společnost Heineken Slovensko sází na IT produkt roku 2014 od EDITELu

Společnost Heineken Slovensko patří mezi dlouholeté uživatele elektronické komunikace. Elektronickou výměnu obchodních dat prostřednictvím mezinárodních EDI standardů využívá Heineken na Slovensku s téměř dvaceti obchodními partnery, většinou obchodními řetězci.

Cílem společnosti pro rok 2015 je rozšířit elektronickou komunikaci v oblasti fakturace i na ostatní obchodní partnery. Kde není možné využít plnohodnotnou EDI komunikaci, tam bude použito odesílání faktur ve formátu PDF zabezpečených elektronickým podpisem.

Důležitou součástí tohoto projektu je zajištění archivace elektronických dokumentů v souladu s legislativními požadavky Slovenské republiky. Řešení, které si společnost Heineken na tento účel vybrala, je archivační systém trustIT BMR od společnosti EDITEL SK.

Důvěryhodný archiv trustIT BMR umožňuje archivaci jakýchkoliv elektronických dokladů a dokumentů. Samotný systém disponuje řadou velmi sofistikovaných nástrojů pro zajištění integrity a věrohodnosti archivovaných dokladů. Podporovaná je práce s elektronickým podpisem, časovými razítky či unikátní systém zabezpečeného zřetězení dokumentů. trustIT BMR proto splňuje všechny legislativní požadavky Evropské unie pro elektronickou archivaci, včetně nejvyšších bezpečnostních standardů.

Součástí řešení je i modul BMR pro vyhodnocování, monitoring a vizualizaci obchodních případů, a také systém schvalování a oběhu dokladů (workflow). Uživatelské rozhraní je individuálně přizpůsobitelné požadavkům jednotlivých uživatelů a poskytuje rozsáhlé nástroje pro filtrování a vyhledávání v archivovaných dokladech. Řešení garantuje tvorbu, správu a prokázání auditní stopy, nabízí důležité vlastnosti pro garanci integrity, autenticity, prokázání původu v čase, čitelnosti a sekvence dokumentů.

Systém trustIT BMR byl redakcí časopisu Computerworld zvolen IT produktem roku 2014. Bližší informace o této soutěži najdete zde.