Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

11.04.2014

Společnost EDITEL CZ připravuje své procesy na ISDOC 6.0

Od 1. července 2014 dojde ze strany ICT Unie k uvolnění nového formátu elektronické fakturace ISDOC 6.0 pro všeobecné používání. Společnost EDITEL CZ proto již začala pracovat na úpravě procesů spojených s jeho implementací do jednotlivých informačních systémů. Do nové verze tuzemského formátu ISDOC budou zahrnuty položky jako číslo a platnost smlouvy, spisová značka a číslo jednací, kódy výkonového účetnictví státu, položky pro evidenci spotřební daně a další. Důvodem pro vznik nové verze 6.0 jsou praktické dopady zákona o DPH a programové prohlášení vlády používat elektronické faktury jako součást českého eGovernmentu.

„Nový formát ISDOC 6.0 bude přínosem pro všechny jeho uživatele. Po jeho zavedení budou moci využívat například i podpory většího množství typů dokumentů. EDITEL CZ bude k 1. červenci letošního roku připraven pomoci všem svým klientům, kteří o užívání verze 6.0 projeví zájem,“ dodává Tibor Šata, generální ředitel společnosti EDITEL CZ.

V případě jakýchkoliv dotazů spojených s implementací ISDOC 6.0 se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Tým EDITEL CZ