Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

14.10.2011

Společnost Deloitte Advisory s.r.o. provedla komplexní analýzu trustIT

Plně v souladu se snahou společnosti EDITEL CZ přinášet inovativní řešení v nejvyšší kvalitě, se zřetelem na bezpečnost, platnou legislativu a standardy v oboru, v měsících červenec a srpen 2011 Deloitte Advisory s.r.o. provedl komplexní analýzu zabezpečení archivního řešení trustIT provozovaného společností EDITEL CZ.

Analýza zabezpečení zahrnovala zejména následující činnosti:

  • Revize konfigurace komponent IT infrastruktury - konfigurace infrastruktury, operačních a databázových systémů, webového serveru a webové aplikace trustIT a fyzické bezpečnosti.
  • Posouzení důvěrnosti a integrity archivovaných dat - posouzení zabezpečení dat z pohledu integrity, důvěrnosti a dostupnosti ukládaných dat.
  • Posouzení shody s platnou legislativou - posouzení shody řešení trustIT s platnou legislativou v České republice, Slovensku, Rakousku, Maďarsku a legislativou Evropské unie.
  • Posouzení úrovně správy IT systémů – posouzení úrovně procesů provozního a bezpečnostního monitoringu, řízení přístupů, změnového řízení, vztahů s externími dodavateli a plánování kontinuity podnikání a havarijního plánování.

Záleží nám na spolehlivém a bezpečném řešení Vaší Informační Logistiky!