Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

14.10.2011

Společnost Deloitte Advisory s.r.o. provedla komplexní analýzu trustIT

Plně v souladu se snahou společnosti EDITEL CZ přinášet inovativní řešení v nejvyšší kvalitě, se zřetelem na bezpečnost, platnou legislativu a standardy v oboru, v měsících červenec a srpen 2011 Deloitte Advisory s.r.o. provedl komplexní analýzu zabezpečení archivního řešení trustIT provozovaného společností EDITEL CZ.

Analýza zabezpečení zahrnovala zejména následující činnosti:

  • Revize konfigurace komponent IT infrastruktury - konfigurace infrastruktury, operačních a databázových systémů, webového serveru a webové aplikace trustIT a fyzické bezpečnosti.
  • Posouzení důvěrnosti a integrity archivovaných dat - posouzení zabezpečení dat z pohledu integrity, důvěrnosti a dostupnosti ukládaných dat.
  • Posouzení shody s platnou legislativou - posouzení shody řešení trustIT s platnou legislativou v České republice, Slovensku, Rakousku, Maďarsku a legislativou Evropské unie.
  • Posouzení úrovně správy IT systémů – posouzení úrovně procesů provozního a bezpečnostního monitoringu, řízení přístupů, změnového řízení, vztahů s externími dodavateli a plánování kontinuity podnikání a havarijního plánování.

Záleží nám na spolehlivém a bezpečném řešení Vaší Informační Logistiky!