Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

07.04.2015

Smarter Integration v Bastionu aneb jak probíhalo Fórum chytřejší výměny dat

Dne 17. března se konalo Smarter Integration 2015 – Fórum chytřejší výměny dat, které pořádala společnost EDITEL za podpory obchodního partnera IBM.

EDITEL, který je lídrem na trhu EDI (elektronická výměna dat) pro region střední a východní Evropy (CEE), se vedle EDI produktů věnuje do hloubky také oblasti komplexní B2B integrace a B2B komunikace mezi obchodními partnery. V březnu proto uspořádal EDITEL společně s IBM odborné setkání zabývající touto problematikou. Téma přilákalo nad 30 zástupců společností z rozmanitých segmentů českého i slovenského trhu.

Smarter Integration - Fórum chytřejší výměny dat bylo uspořádáno za cílem přiblížit zájemcům komplexnost B2B integrace a komunikace, upozornit na rizika a nástrahy, které omezují efektivní komunikaci mezi obchodními partnery a představit škálu dostupných řešení pro optimalizaci a automatizaci obchodních procesů ve společnostech. A především zdůraznit přínosy implantace těchto řešení pro společnosti.

Po úvodním slovu výkonného ředitele EDITEL CZ Jana Mrvíka a zástupce IBM Petra Biskupa se o program postarali Urs Flück, Segment Leader for B2B ze společnosti IBM a Robert Matras, Senior Consultant z EDITEL CZ. Pro dokreslení problematiky posloužily ukázky konkrétních projektů představené Milanem Mikulou a Janem Molnárem, také ze společnosti EDITEL CZ. Na závěr nechyběly nejnovější trendy a připravované novinky v oblasti B2B integrace a produktů společnosti IBM.

„Byl jsem překvapen zájmem o téma Smarter Integration z řad našich stávajících i potenciálních partnerů. Takovýmto komplexním řešením, jako jsou řešení pro B2B integraci a komunikaci, je třeba věnovat prostor a čas k diskuzi. Složitost tématu jsme vyvážili umístěním fóra do romantického prostředí restaurace Bastion Prague s výhledem na pražský Vyšehrad a zajištěním slunečného březnového počasí. Probrali jsme Smarter Integration jak z pohledu obchodu a managementu, tak z pohledu technického/IT, aby si každý z hostů mohl lépe představit tyto dvě tváře. Tento přístup se vyplatil a vedl k otevřené diskuzi nejen s námi, ale i mezi účastníky. Plánujeme podobnou akci zopakovat v řádu jednoho roku a podělit se o novinky a naše praktické zkušenosti s ještě více zájemci“ uvedl ke Smarter Integration Jan Mrvík, výkonný ředitel EDITEL CZ.

Fotografie