Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

07.04.2015

Smarter Integration v Bastionu aneb jak probíhalo Fórum chytřejší výměny dat

Dne 17. března se konalo Smarter Integration 2015 – Fórum chytřejší výměny dat, které pořádala společnost EDITEL za podpory obchodního partnera IBM.

EDITEL, který je lídrem na trhu EDI (elektronická výměna dat) pro region střední a východní Evropy (CEE), se vedle EDI produktů věnuje do hloubky také oblasti komplexní B2B integrace a B2B komunikace mezi obchodními partnery. V březnu proto uspořádal EDITEL společně s IBM odborné setkání zabývající touto problematikou. Téma přilákalo nad 30 zástupců společností z rozmanitých segmentů českého i slovenského trhu.

Smarter Integration - Fórum chytřejší výměny dat bylo uspořádáno za cílem přiblížit zájemcům komplexnost B2B integrace a komunikace, upozornit na rizika a nástrahy, které omezují efektivní komunikaci mezi obchodními partnery a představit škálu dostupných řešení pro optimalizaci a automatizaci obchodních procesů ve společnostech. A především zdůraznit přínosy implantace těchto řešení pro společnosti.

Po úvodním slovu výkonného ředitele EDITEL CZ Jana Mrvíka a zástupce IBM Petra Biskupa se o program postarali Urs Flück, Segment Leader for B2B ze společnosti IBM a Robert Matras, Senior Consultant z EDITEL CZ. Pro dokreslení problematiky posloužily ukázky konkrétních projektů představené Milanem Mikulou a Janem Molnárem, také ze společnosti EDITEL CZ. Na závěr nechyběly nejnovější trendy a připravované novinky v oblasti B2B integrace a produktů společnosti IBM.

„Byl jsem překvapen zájmem o téma Smarter Integration z řad našich stávajících i potenciálních partnerů. Takovýmto komplexním řešením, jako jsou řešení pro B2B integraci a komunikaci, je třeba věnovat prostor a čas k diskuzi. Složitost tématu jsme vyvážili umístěním fóra do romantického prostředí restaurace Bastion Prague s výhledem na pražský Vyšehrad a zajištěním slunečného březnového počasí. Probrali jsme Smarter Integration jak z pohledu obchodu a managementu, tak z pohledu technického/IT, aby si každý z hostů mohl lépe představit tyto dvě tváře. Tento přístup se vyplatil a vedl k otevřené diskuzi nejen s námi, ale i mezi účastníky. Plánujeme podobnou akci zopakovat v řádu jednoho roku a podělit se o novinky a naše praktické zkušenosti s ještě více zájemci“ uvedl ke Smarter Integration Jan Mrvík, výkonný ředitel EDITEL CZ.

Fotografie