Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

04.06.2019

Služba activeIT

Automatizace získává pevné místo i v odvětví ovoce a zeleniny

Díky spolupráci s dodavatelem softwarových služeb activeIT je nyní EDITEL k dispozici dalším klientům z okruhu dodavatelů čerst¬vého ovoce a zeleniny.

Co se ovoce a zeleniny týče, jsou dnešní spotřebitelé náročnější než kdy dříve. Chtějí, aby ovoce a zelenina, kterou nakupují, byla čerstvě sklizená, přirozeně krásná a bez jakýchkoli nedokonalostí. Zcela samozřejmě se očekává, že budou mít zákazníci neustále k dispozici plnou škálu produktů a v dostatečném množství.

Právě kvůli těmto vysokým nárokům jsou dodávky zboží v tomto odvětví tak složité a mají tak rychlou frekvenci. Obchody navíc své objednávky často mění. Další výzvou je tzv. náhradní zboží, které se může zavážet v případě, že to původně objednané není k dispozici. Pokud tedy např. nejsou k dispozici hrozny v umělohmotných obalech, budou dodány v lepenkových krabičkách. ERP i EDI systémy si musejí s podobnými výzvami poradit, pokud mají na nejvyšší úrovni podporovat fyzický pohyb zboží.

Rakouský dodavatel softwaru a konzultantská firma activeIT nabízí ERP systém vytvořený na míru potřebám tohoto odvětví, který úspěšně používá řada renomovaných klientů. K zajištění bezproblémového chodu EDI připojení se activeIT spoléhá na odborné znalosti partnerské společnosti EDITEL. Marko Klein, výkonný ředitel activeIT, ke spolupráci uvedl:

„EDITEL je v oblasti zpracování dat vysoce spolehlivým partnerem, který dokáže efektivně a odborně zpracovat data v jakémkoli formátu dodaném našimi klienty tak, aby výsledkem byla vždy naprostá spokojenost.”