Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

20.11.2014

Skupina Falkensteiner Hotels rozšiřuje EDI

... zavádí EDI také v České republice, na Slovensku a v Chorvatsku

Po úspěšné optimalizaci objednávkového procesu pomocí EDI v Rakousku rozšířila skupina Falkensteiner Hotels využití EDI také v zahraničí. Hotely Falkensteiner v České republice, Slovensku a Chorvatsku byly připojeny do integrační sítě eXite, pomocí které si vyměňují katalogy zboží a cen (PRICAT) a dodací listy (DESADV) se svými dodavateli. Obchodní partner EDITELu, společnost Panteon, pomáhá se zavedením EDI v Chorvatsku. Odborníci z EDITEL CZ a EDITEL SK jsou zodpovědní za implementaci v České republice a na Slovensku.

Stefan Unterlader, ředitel centrálního nákupu odpovědný za celý projekt, se vyjádřil: "Vzhledem k faktu, že implementace EDI přinesla vysoké úspory nákladů a přispěla k celkovému zlepšení procesu objednávek, je dalším logickým krokem rozšíření EDI i do našich zahraničních poboček. Podobně plánujeme v roce 2015 zavést EDI také ve Švýcarsku a Itálii, a to opět v úzké spolupráci se společností EDITEL, naším dlouhodobým EDI partnerem."