Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

26.06.2019

SILON

Řešení od EDITELu šetří čas i náklady

Nejdůležitějším požadavkem společnosti SILON na nový EDI systém byla jeho plná integrace s informačním systémem Oracle JD Edwards (JDE) zajišťující hladké připojení a výměnu dat se všemi obchodními partnery. Implementační proces začal v prvním kvartálu roku 2018 s firmou Ideal Automotive a postupně se bude rozšiřovat, aby zahrnul ostatní obchodní partnery společnosti SILON.

Řešení je založeno na EDI službě společností TELEDIN / EDITEL umožňující výměnu, konverzi, databázové služby a přímé propojení s informačním systémem zákazníka. Používanými komunikačními standardy jsou EDIFACT, ODETTE, VDA, XML, SAP IDoc, LCS Helios, SMS a další, všechny dostupné prostřednictvím veřejných datových sítí. Řešení bylo navrženo pro EDI komunikaci s partnerem Ideal Automotive, tak aby umožnilo výměnu zpráv typu VDA4913 (dodací list) a VDA4925 (objednávka) a konverzi z/do formátu inhouse JDE.

S EDI řešením, které poskytuje EDITEL, se společnost SILON významně posunula k bezproblémovému a transparentnímu řízení dodavatelského řetězce. Dodavatel pro automobilový průmysl šetří čas i náklady a výrazně posílil kvalitu a spolehlivost svých služeb, což se v důsledku odráží i ve spokojenosti jeho zákazníků.

„Společnost EDITEL CZ nám navrhla konstruktivní řešení pro komunikaci s naším partnerem IDEAL Automotive, které je přímo propojené s naším informačním systémem. Do budoucna počítáme s připojením našich dalších obchodních partnerů, kde využijeme dlouholetých zkušeností kvalifikovaných konzultantů z EDITELu.“

Pavel Vítek, Vedoucí oddělení IT / CIO