Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

10.03.2015

Růst a mít procesy pod kontrolou

Jste součástí dodavatelského řetězce? Prodáváte a nakupujete zboží a služby? Pak jste už buď narazili, nebo teprve narazíte, na elektronickou výměnu obchodních dokumentů tzv. EDI (Electronic Data Interchange) ve vztazích mezi vaší společností a jejími obchodními partnery – dodavateli a odběrateli.

Začínáte posílat obchodní dokumenty od objednávek, dodacích listů, příjemek, až po faktury, jednoduchou a bezpečnou elektronickou cestou prostřednictvím EDI a sledujete, jak se vám zrychlují procesy, snižuje chybovost, klesají náklady a roste objem businessu. Pozor, neusněte však na vavřínech!

S rostoucím počtem partnerů, zakázek a zasílaných dokladů, roste souběžně objem související komunikace, obchodních transakcí, procesů a zapojených informačních systémů. Pokud vaši obchodní partneři nepoužívají EDI, dostáváte se do spletité sítě různých komunikačních kanálů a protokolů.

Přečtěte si více v článku společnosti EDITEL, který vyšel v březnovém vydání časopisu Komora.