Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

01.10.2014

Rozšíření obchodního týmu EDITEL CZ

Mezinárodní skupina EDITEL, lídr v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI), rozšiřuje český obchodní tým. Od 1. září reprezentuje EDITEL CZ nově Jan Molnár.

Jan působil 15 let v Activě, české společnosti, která dlouhodobě zaujímá vedoucí pozici v oboru prodeje kancelářských potřeb. Svou kariéru zde startoval na pozici obchodního zástupce specializujícího se především na dodávky do řetězce MAKRO/METRO Cash & Carry a postupně se vypracoval na pozici zástupce vedoucího oddělení dodávek do všech řetězců.


Jan získal zásadní zkušenosti v oboru během několika let, kdy společnost Activa postupně zaváděla EDI komunikaci u svých obchodních partnerů. Znalosti na tomto poli dále prohluboval a od roku 2005 se soustředil především na implementaci a koordinaci EDI projektů. Jeho dlouholeté a praktické zkušenosti s EDI na straně uživatele, jsou pro EDITEL i pro naše zákazníky významným přínosem.

Jan Molnár, EDITEL CZ

„Na trhu je stále spousta subjektů, které v obchodování ještě nezavedly elektronickou komunikaci a své zdroje tedy nevyužívají efektivně. Pro EDITEL vidím na trhu stále velký prostor k expanzi. Jsem přesvědčen, že EDITEL již řadu let patří v oblasti EDI ke klíčovým hráčům na českém trhu. Mým cílem tedy nebude pouze podpora, rozvoj a péče o stávající zákazníky, ale také maximální snaha získat nové zakázky a obchodní příležitosti a postupně rozšiřovat komunitu EDI uživatelů," dodává ke své pozici Jan Molnár.