Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

25.09.2015

Rozšíření obchodního týmu EDITEL CZ

EDITEL CZ, jednička na trhu v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI), rozšiřuje svůj obchodní tým. Novým obchodním manažerem se stal Petr Doležel.

Petr vystudoval Technickou univerzitu v Ostravě. V průběhu své kariéry pracoval na různých obchodních a později manažerských pozicích převážně v sektoru bankovnictví a pojišťovnictví. Poslední kariérní zkušenosti získal v oblasti logistiky a působil i jako kouč prodejních technik. Ve svém volném čase se Petr věnuje především rodině a dobrovolnickým aktivitám.

Petr Doležel, EDITEL CZ

„Jsem doslova nadšený z kolektivu lidí, kteří ve firmě pracují. Kolegyně a kolegové mě přijali velmi vřele a přátelská atmosféra je, zdá se, v EDITELu přímo firemní kulturou. V takovém ovzduší se dobře pracuje a zároveň je podnětné a motivující. Ať už pro sdílení myšlenek a vizí, tak pro realizaci odvážných obchodních cílů. Business je vždy o lidech,“ shrnuje Petr Doležel své první dojmy a dodává: „Do EDITEL CZ si přináším množství obchodních i lidských zkušeností. Jsem si tedy jist, že budu platnou oporou nejen obchodního týmu.“

Přejeme Petrovi hodně úspěchů!