Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

25.09.2015

Rozšíření obchodního týmu EDITEL CZ

EDITEL CZ, jednička na trhu v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI), rozšiřuje svůj obchodní tým. Novým obchodním manažerem se stal Petr Doležel.

Petr vystudoval Technickou univerzitu v Ostravě. V průběhu své kariéry pracoval na různých obchodních a později manažerských pozicích převážně v sektoru bankovnictví a pojišťovnictví. Poslední kariérní zkušenosti získal v oblasti logistiky a působil i jako kouč prodejních technik. Ve svém volném čase se Petr věnuje především rodině a dobrovolnickým aktivitám.

Petr Doležel, EDITEL CZ

„Jsem doslova nadšený z kolektivu lidí, kteří ve firmě pracují. Kolegyně a kolegové mě přijali velmi vřele a přátelská atmosféra je, zdá se, v EDITELu přímo firemní kulturou. V takovém ovzduší se dobře pracuje a zároveň je podnětné a motivující. Ať už pro sdílení myšlenek a vizí, tak pro realizaci odvážných obchodních cílů. Business je vždy o lidech,“ shrnuje Petr Doležel své první dojmy a dodává: „Do EDITEL CZ si přináším množství obchodních i lidských zkušeností. Jsem si tedy jist, že budu platnou oporou nejen obchodního týmu.“

Přejeme Petrovi hodně úspěchů!