Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

27.05.2011

ROADSHOW JARO 2011 v Čechách a na Slovensku

Můžete se nechat unášet proudem, ale s námi BUDETE UDÁVAT TEMPO!

Využívání EDI technologie kontinuálně stoupá rovněž v Čechách i na Slovensku. Společně s jejím rozvojem však také roste poptávka po řešeních, která je možno aplikovat přesně dle individuálních potřeb a nároků každé společnosti. Předmětem poptávky je pak vždy snadné a rychlé nasazení EDI, automatický a bezobslužný provoz, přívětivé uživatelské rozhraní, bezpečnost a neustálá dostupnost EDI řešení a samozřejmě cenové podmínky spojené s jeho pořízením a provozem.

EDITEL proto na přelomu dubna a května letošního roku představil prostřednictvím ROADSHOW JARO 2011 své nové produkty a služby. B2B integrační platformu submIT a archivační řešení trustIT. submIT platforma je otevřeným integračním řešením, které lze nastavit přesně dle klientových potřeb. Řeší oblasti integrace, e-fakturace, archivace a Business Reportingu. trustIT je pak aplikací podporující nejmodernější technologické standardy pro zabezpečení důvěryhodné archivace elektronických dokumentů, jako je souběžné řetězení otisků dokumentů nebo časová razítka.

ROADSHOW JARO 2011, kterou EDITEL ve formě cílených seminářů pořádal v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě a Košicích, navštívilo takové množství účastníků, které předčilo naše očekávání. Nové produkty se tak hned v úvodu setkaly s nebývalým zájmem a ohlasem.

Další detailní informace jsou k dispozici na našem webu www.editel.cz a rovněž prostřednictvím našeho obchodního oddělení přes e-mail sales(at)editel.cz nebo telefonicky +420 261 009 011.

Fotografie