Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

19.03.2015

První odborné setkání Edifying Tuesday Club je za námi

V úterý 10. března proběhlo první setkání Edifying Tuesday Club pořádané společností EDITEL. Hlavními tématy byl elektronický důvěryhodný archiv trustIT BMR jako IT produkt roku 2014 a produkt edisuITe.

Seminářem provázel Tomáš Vršecký, Senior Consultant společnosti EDITEL CZ. V první polovině setkání představil základní vlastnosti elektronického důvěryhodného archivu trustIT včetně jeho nadstavby pro business monitoring a reporting (BMR). Hosté viděli uživatelské prostředí trustITu, jak pracovat s dokumenty a jaké jsou nové funkcionality řešení.

V druhé části programu přešel Tomáš Vršecký k představení platformy eXite PRO a k produktu edisuITe. Zákazníkům předvedl architekturu a vybrané moduly řešení, zajímavé funkčnosti a uvedl příklady použití.

„Cílem těchto pravidelných setkání je informovat partnery a klienty o novinkách v produktovém portfoliu naší společnosti a zároveň jim dát možnost ptát se a své zkušenosti vzájemně sdílet. Z prvního setkání máme radost a těšíme se na další pokračování, které je plánované na květen letošního roku.“ uvedl Milan Mikula, Solutions Manager v EDITEL CZ.

Fotografie