Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

18.06.2014

Proběhlo eXite® User Group - odborné setkání uživatelů sítě eXite

Ve čtvrtek 12. června uspořádala společnost EDITEL CZ první odborné setkání uživatelů komunikační sítě eXite®. Hlavními tématy byla nová IT infrastruktura sítě eXite® a její servisní podpora, představení nových řešení eXite® Location Finder a eXite® BuyIT a představen nákupní portál pro výběrová řízení.

Cílem setkání bylo seznámit uživatele s novinkami, které síť eXite® nabízí a co se skrývá v pozadí celé platformy. Mezi účastníky byli zástupci velkých řetězců i dodavatelských společností využívajících EDI.

Akce měla velmi pozitivní ohlas. Účastníci si kromě zajímavých informací o platformě chválili také možnost osobně se potkat se svými partnery a naživo se pobavit o problematice EDI nejen mezi sebou, ale také s odborníky společnosti EDITEL CZ.

"Z prvního uspořádaného setkání eXite® User Group máme upřímnou radost. Akce se vydařila dle našich představ. Témata se setkala se zájmem posluchačů, což dokazovala i následná bohatá diskuze. Hosté se sami ptali v průběhu jednotlivých bloků na témata, která je zajímala, a často otázky vyústily v diskuzi více účastníků. Již nyní se těšíme na další ročník i na nové tváře eXite® User Group:" dodává k celé akci Ing. Jan Mrvík, obchodní a marketingový ředitel společnosti EDITEL CZ.

Fotografie