Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

18.06.2014

Proběhlo eXite User Group

Odborné setkání uživatelů sítě eXite

Ve čtvrtek 12. června uspořádala společnost EDITEL CZ první odborné setkání uživatelů komunikační sítě eXite®. Hlavními tématy byla nová IT infrastruktura sítě eXite® a její servisní podpora, představení nových řešení eXite® Location Finder a eXite® BuyIT a představen nákupní portál pro výběrová řízení.

Cílem setkání bylo seznámit uživatele s novinkami, které síť eXite® nabízí a co se skrývá v pozadí celé platformy. Mezi účastníky byli zástupci velkých řetězců i dodavatelských společností využívajících EDI.

Akce měla velmi pozitivní ohlas. Účastníci si kromě zajímavých informací o platformě chválili také možnost osobně se potkat se svými partnery a naživo se pobavit o problematice EDI nejen mezi sebou, ale také s odborníky společnosti EDITEL CZ.

"Z prvního uspořádaného setkání eXite® User Group máme upřímnou radost. Akce se vydařila dle našich představ. Témata se setkala se zájmem posluchačů, což dokazovala i následná bohatá diskuze. Hosté se sami ptali v průběhu jednotlivých bloků na témata, která je zajímala, a často otázky vyústily v diskuzi více účastníků. Již nyní se těšíme na další ročník i na nové tváře eXite® User Group:" dodává k celé akci Ing. Jan Mrvík, obchodní a marketingový ředitel společnosti EDITEL CZ.

Fotografie