Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

06.04.2016

Pozvánka na Smarter Integration 2016


Společnost EDITEL CZ a IBM si Vás dovolují pozvat na Fórum inteligentní výměny dat a B2B integrace, které proběhne v Praze v prostorách Tančícího domu dne 5. května 2016
Účast na fóru je bezplatná, občerstvení zajištěno. Závazně se registrujte viz níže.

Váš business úspěšně roste, získáváte nové obchodní partnery, otevíráte nové prodejní kanály, počet vašich obchodních transakcí se navyšuje? Máte řadu obchodních partnerů, kteří se spoléhají na správnost a včasnost vašich dodávek a přitom máte optimalizovat interní procesy, které vás s nimi propojují?
Tyto a řada obdobných otázek jsou denní praxí mnoha manažerů, kteří jsou zodpovědní za to, že obchodní vztahy s klienty a partnery budou podpořeny IT procesy. Nároky na IT procesy jsou samozřejmě vysoké, musí garantovat bezchybný přenos dat, zajistit doručitelnost, podchytit rozmanitost komunikačních kanálů, stejně jako je tomu v běžném lidském životě. 

Pokud jste se dostali do stejné situace, kdy čelíte výše popsaným nárokům zaregistrujte se na náš odborný seminář o B2B integraci a komplexní automatizaci obchodních procesů.

Kdy: 5. 5. 2016, 9:00 - 14:00
Kde: restuarace Ginger & Fred, Tančící dům, Jiráskovo náměstí 6, Praha 2Těšíme se na setkání s Vámi!

EDITEL CZ

Registrujte se pomocí tlačítka nebo e-mailem na marketing(at)editel.cz.
(zašlete nám, prosím, své jméno a název společnosti)