Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

10.06.2016

Pepsi posílá PDF faktury na své malé zákazníky automatizovaně

Ve firmách, které vystavují velká množství faktur mnoha malým klientům, bývá proces fakturace často velmi náročný a také zdlouhavý. Elektronická fakturace využívající doklady v PDF formátu může v takovém případě uspořit nemalé množství času i financí. PDF E-fakturaci začala využívat například společnost PepsiCo Czech Republic.

Jak nově fakturují v Pepsi, stručně shrnuje Milan Peremský, Solution Delivery Lead: „Hledali jsme možnost elektronické fakturace, která by nevyžadovala žádnou infrastrukturu na straně našich drobných obchodních partnerů a kterou bychom mohli snadno přizpůsobit formálním a právním požadavkům různých zemí. PDF E-fakturace je přesně to, co jsme hledali a EDITEL se při implementaci ukázal být mimořádně kompetentním partnerem.“

Řešení PDF E-fakturace v minulém roce úspěšně zavedly i další společnosti, například maďarská pobočka nizozemského mlékárenského družstva FrieslandCampina, která elektronickou fakturaci implementovala v rámci nového objednávkového portálu od EDITELu.