Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

09.10.2014

Oslava 20 let od založení společnosti EDITEL CZ

Společnost EDITEL CZ letos slaví dvacáté výročí od svého založení a při této příležitosti uspořádala 25. září 2014 v Centru současného umění DOX společenské setkání svých zákazníků, partnerů a zaměstnanců.

Hosté z více jak třiceti společností s námi oslavili kulaté jubileum naší firmy. Oslava se konala v prostorách galerie současného umění, jejíž atmosféra dodala večeru moderní a inspirativní nádech.

Úvodního slova se ujal ředitel české pobočky Tibor Šata, který přivítal zúčastněné a všem poděkoval za spolupráci v průběhu dvacetiletého vývoje a růstu společnosti. Vystoupil také ředitel mezinárodních operací skupiny Editel, Franz Humenberger, který krátce zmínil vývoj pojmu EDI ve spojení s Českou republikou a zabrousil do historie EDITEL Česko a EDITEL Rakousko. Poté následovalo shrnutí dvacetileté cesty EDITEL Česko až do dnešních dní s krátkým pohledem do budoucna, které nastínil obchodní a marketingový ředitel Jan Mrvík.

V průběhu večera byla zpřístupněna výstava Start Point, díla studentů z uměleckých škol několika zemí Evropy, následoval bohatý raut a hudební doprovod zajistila jazzová kapela Tarapaca Jazz. Závěrem programu bylo vystoupení indonéského umělce Alianose Sunarta, který předvedl fantastickou ledovou show. V průběhu celého večera mohli hosté propojovat své kontakty s ostatními na vystavené pamětní desce sítě eXite.

Podle reakcí hostů a zákazníků se tato společenská akce velmi vydařila a rádi bychom tímto poděkovali všem, kteří přijali naše pozvání a takto významné výročí společně s námi oslavili.

Fotografie