Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

09.10.2014

Oslava 20 let od založení společnosti EDITEL CZ

Společnost EDITEL CZ letos slaví dvacáté výročí od svého založení a při této příležitosti uspořádala 25. září 2014 v Centru současného umění DOX společenské setkání svých zákazníků, partnerů a zaměstnanců.

Hosté z více jak třiceti společností s námi oslavili kulaté jubileum naší firmy. Oslava se konala v prostorách galerie současného umění, jejíž atmosféra dodala večeru moderní a inspirativní nádech.

Úvodního slova se ujal ředitel české pobočky Tibor Šata, který přivítal zúčastněné a všem poděkoval za spolupráci v průběhu dvacetiletého vývoje a růstu společnosti. Vystoupil také ředitel mezinárodních operací skupiny Editel, Franz Humenberger, který krátce zmínil vývoj pojmu EDI ve spojení s Českou republikou a zabrousil do historie EDITEL Česko a EDITEL Rakousko. Poté následovalo shrnutí dvacetileté cesty EDITEL Česko až do dnešních dní s krátkým pohledem do budoucna, které nastínil obchodní a marketingový ředitel Jan Mrvík.

V průběhu večera byla zpřístupněna výstava Start Point, díla studentů z uměleckých škol několika zemí Evropy, následoval bohatý raut a hudební doprovod zajistila jazzová kapela Tarapaca Jazz. Závěrem programu bylo vystoupení indonéského umělce Alianose Sunarta, který předvedl fantastickou ledovou show. V průběhu celého večera mohli hosté propojovat své kontakty s ostatními na vystavené pamětní desce sítě eXite.

Podle reakcí hostů a zákazníků se tato společenská akce velmi vydařila a rádi bychom tímto poděkovali všem, kteří přijali naše pozvání a takto významné výročí společně s námi oslavili.

Fotografie