Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

17.05.2019

Odborné setkání eXite User Group 2019

eXite User Club

Vážení přátelé elektronické fakturace,
dovolte abychom Vás pozvali na odborné setkání eXite User Group 2019.


eXite User Group je tradiční setkání uživatelů platformy eXite®, které je příležitostí pro představení novinek a zajímavostí nejen o komunikační platformě eXite®, ale také o celé oblasti EDI a produktech společnosti EDITEL.

  • 6. června 2019 od 9:00 – 16:00 hod – eXite User Group 
  • Restaurace Altány Kampa, Nosticova 2 a, Praha 1 – Malá Strana

Přijďte s námi strávit den v nádherných prostorách Restaurace Altány Kampa, kde Vás naši profesionálové v oblasti EDI komunikace, B2B integrace a, ediFactoringu seznámí se světem integrace obchodních procesů, platformou pro zajištění harmonizace businessu a IT a dalšími zajímavostmi. Dozvíte se také o přínosech EDI i v oborech, jako jsou HORECA či stavebnictví.  V průběhu programu bude dán prostor případovým studiím a náš významný klient Vás obohatí o vlastní zkušenosti s konkrétním řešení.   

  • B2B Smarter Integration
  • Automotive
  • EDI v HORECA & Stavebnictví
  • ediFACTORING

Registrujte se na: marketing@editel.cz do 22. 5. 2019. Počet účastníků za společnost není limitován (pouze kapacitou místnosti). Proto neváhejte předat Vašim kolegům, pro které by mohla být tématika zajímavá a obohacující.  

Těšíme se na společné setkání
Tým EDITEL