Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

24.11.2017

Nový generální ředitel

EDITEL Austria bude mít od ledna 2018 nového generálního ředitele

Mag. Gerd Marlovits

Od ledna 2018 bude novým generálním ředitelem společnosti EDITEL Austria Gerd Marlovits. Stane se nástupcem Petera Franzmaira, který po více než 30 letech věnovaných elektronické výměně dat (EDI) odchází do důchodu. Gerd Marlovits pracuje ve společnosti EDITEL již 15 let, nejnověji jako obchodní a marketingový ředitel pověřený plnou mocí.

“Gerd Marlovits je dokonale obeznámen se všemi aspekty podnikání v oblasti EDI. V průběhu celé své kariéry se výrazně podílel na vývoji a formování naší společnosti, přičemž využíval své zkušenosti a inovativního ducha, kterého potřebujeme. Jsem přesvědčen o tom, že stane-li v jejím čele, bude společnost EDITEL pokračovat ve své úspěšné cestě a bude svým klientům i nadále nabízet ty nejlepší služby v oblasti EDI,” uvedl Peter Franzmair.

Peter Franzmair zastával výkonné funkce v průběhu celé své kariéry. Začínal jako projektový manažer pro EDI a později, v roce 2002, jako statutární zástupce společnosti EAN Austria (nyní GS1 Austria). Když byla v roce 2008 jako dceřiná společnost GS1 Austria, založena společnost EDITEL Austria, přijal Peter Franzmair funkci jejího výkonného ředitele. Vedle svého celoživotního profesionálního zájmu o EDI pracoval pan Franzmair mezi lety 1996 a 2000 také jako ECR manažer v Iniciativě ECR. Více než 20 let, od vydání prvního čísla v roce 1986, byl též šéfredaktorem podnikových novin GS1 Info. Pod jeho vedením se společnost EDITEL stala největším poskytovatelem EDI služeb ve střední a východní Evropě.

EDITEL Group s centrálou ve Vídni má dceřiné společnosti v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Chorvatsku a celkově má více než 100 zaměstnanců. Díky pobočkám naší společnosti a našim obchodním partnerům jsou EDI služby společnosti EDITEL dostupné ve 20 zemích a využívá je 15 000 firem z mnoha různých odvětví. 

www.editel.eu