Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

23.09.2019

Nový CEO ve společnosti EDITEL CZ

Nový CEO ve společnosti EDITEL CZ

(Praha, 23. září 2019) Do vedení společnosti EDITEL CZ nastupuje Štefan Sádovský, který v současné době zastává také funkci CEO ve společnosti EDITEL SK. EDITEL CZ je předním poskytovatelem řešení pro elektronickou výměnu obchodních dokumentů (EDI, z anglického originálu Electronic Data Interchange), elektronickou fakturaci a integraci systémů a obchodních procesů v rámci „Supply Chain“ na českém trhu.

Od 1. září 2019 převzal Štefan Sádovský jako generální ředitel odpovědnost i za EDITEL CZ. EDITEL je dynamicky se rozšiřující technologická společnost, která již dnes vyžaduje co nejefektivnější řízení, a proto je spojení české a slovenské pobočky a jejich týmů pod jedním vedením zcela logickou volbou. Štefan Sádovský se svými zkušenostmi a odbornými znalostmi má všechny předpoklady, aby EDITEL zásadně posunul odborně i obchodně v obou velice blízkých zemích. Mezi priority nového CEO bude patřit rozvoj EDI jak v tradičních, tak i nových odvětvích, využití plného odborného potenciálu česko-slovenského týmu a posílení postavení obou společností na českém a slovenském trhu. Zvláštní pozornost bude pak věnovaná strategii a rozšíření kompetencí v oblasti Automotive v České a Slovenské republice.

Štefan úspěšně absolvoval Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě v oborech Informatika a Telekomunikace. K problematice EDI se dostal již na VŠ, kde si jako téma své bakalářské a diplomové práce zvolil elektronické bankovnictví, které v té době fungovalo dosti intenzivně na principech EDI. 

Po škole začínal jako programátor, později Team leader, Consultant a Project Manager v několika IT a Telco společnostech, kde nasbíral mnoho užitečných zkušeností. Ve společnosti EDITEL působí od roku 2005 nejprve jako Consultant a částečně jako Sales Manager a od roku 2008 jako CEO pro EDITEL SK. 

S jakou vizí přichází nový CEO pro EDITEL SK&CZ?

„Rád bych přenesl z jedné země do druhé to dobré, spojil týmy do jednoho funkčního celku, využil synergický efekt pro rychlejší růst na obou trzích, nabízí se také prostor k růstu aktivit v oblasti automobilového průmyslu a k rozvoji digitalizace v nových odvětvích,“ uvádí Štefan Sádovský.

O skupině EDITEL 

EDITEL je předním mezinárodním poskytovatelem služeb v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI, z anglického originálu Electronic Data Interchange), který se specializuje na optimalizaci procesů dodavatelského řetězce. Své služby poskytuje klientům v mnoha různých odvětvích a v celé řadě zemí střední a východní Evropy.