Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

21.09.2015

Nová tvář v EDITEL CZ

EDITEL CZ, mezinárodním přední poskytovatel služeb v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI), posílil svůj tým a přivítal do svých řad novou marketingovou koordinátorku Zuzanu Čihákovou.

Zuzana vystudovala Fakultu humanitních studií na Univerzitě Karlově. Svou kariéru zahájila již v době studií střední školy ve skupině MAFRA, a.s. a ve vydavatelství Bauer Media, a to na asistentských pozicích. V mediální oblasti získala i své marketingové zkušenosti. V První zpravodajské a.s. zastávala pozici marketingového specialisty, poté přešla jako marketingová manažerka do společnosti Mironet a.s., později Octopus Newsroom s.r.o.

Zuzana Čiháková, EDITEL CZ

Zuzana Čiháková ke své pozici ve společnosti EDITEL CZ říká: „Velice dobře se orientuji jak v médiích, tak v oblasti IT. Věřím, že mé zkušenosti, vědomosti a nápady budou pro EDITEL přínosem. Ráda bych se zaměřila na dokonalejší propagaci společnosti. EDITEL CZ působí na trhu EDI již 21 let. Je synonymem kvality a profesionality v oblasti poskytování elektronické fakturace, elektronické archivace a B2B integrace. Produkty a služby EDITELu využívají drobní živnostníci, malé firmy i nadnárodní společnosti. Toto je velmi dobrá pozice pro marketéra. EDITEL má co nabídnout a mým úkolem jako nové marketingové koordinátorky bude zajistit, abychom jako jednička na trhu byli více vidět a slyšet.“

Přejeme Zuzce, ať se jí daří!