Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

28.07.2014

Nová posila marketingu EDITEL CZ

Novou posilou marketingu společnosti EDITEL CZ je od poloviny května 2014 Ing. Vladimíra Binderová, která do EDITEL CZ přišla ze softwarové společnosti Unicorn Systems, kde působila jako Marketing Manager.

Vladimíra Binderová je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze s vedlejší specializací v oblasti marketingu a svou profesní kariéru začínala již během studií v IT sféře právě v holdingu Unicorn. Od poloviny června plně přebrala agendu marketingu společnosti EDITEL CZ pod vedením obchodního a marketingového ředitele Ing. Jana Mrvíka. Pro EDITEL CZ budou velkým přínosem její zkušenosti z oblasti řízení marketingu na poli IT produktů.

Vladimíra Binderová, EDITEL CZ

„Práce v EDITEL CZ je pro mě velkou výzvou. Zaměřím se na posílení značky EDITEL na trhu střední a východní Evropy, jakožto leadera v oblasti EDI. Primárním cílem je rozvoj nových marketingových aktivit podporujících působení společnosti v ČR v souladu s EDITEL Slovensko a Rakousko. Již proběhl první ročník odborného setkání uživatelů platformy eXite, které plánujeme také na Slovensku. Společně s rakouskými kolegy připravujeme podzimní vydaní magazínu Editel Journal a nový web EDITEL Group," shrnuje krátce ke své pozici Ing. Vladimíra Binderová.