Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

05.06.2018

Narozeniny

Letošní výročí společnosti EDITEL Hungary Kft.

Společnost EDITEL Hungary Kft. slaví v roce 2018 desáté výročí své obchodní činnosti. Během té doby se toho událo opravdu mnoho: společnost EDITEL si vybudovala postavení úspěšné značky pro B2B komunikaci a upevnila svou pověst špičkového poskytovatele EDI služeb, jehož komunikační platforma eXite® je v Maďarsku jednou z nejpoužívanějších. Společnost EDITEL se v Maďarsku původně soustředila na oblast FMCG (rychloobrátkové zboží) a postupně získala klienty i z dalších odvětví, např. automotive, farmaceutického a ropného průmyslu. Mezi klienty společnosti EDITEL Hungary Kft. patří mimo jiné Coop, Friesland, Lukoil, Unilever a Ferrero (viz článek na titulní straně). Gábor Hernádi, odborník na oblast EDI, který je součástí maďarského týmu od úplných začátků, je ohledně budoucnosti společnosti EDITEL Hungary Kft. velmi optitistický.

"Naše technologie byly vyvinuty tak, aby dokázaly čelit výzvám spojeným s digitalizací firem. Jsem si jist tím, že naše flexibilita nám umožní ještě překonat úspěchy posledních 10 let is".

Gábor Hernádi, Sales Manager, EDITEL Hungary Kft.