Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

23.05.2017

METRO má přehled

Business Monitoring Lösung für METRO Österreich

METRO Austria je v této oblasti jedním z místních průkopníků – na EDI technologie spoléhá již od počátku 90. let. Největší výzvou v souvislosti s objednávkami a dodávkami zboží je pro METRO zejména široká nabídka zboží a s ní související počet dodavatelů. Další výzvou je udržení detailního přehledu o všech probíhajích EDI procesech. Proto společnost METRO Austria zavedla počátkem letošního roku nové řešení monitoringu EDI, díky nemuž jsou nyní procesy související s objednávkami a dodávkami zboží ještě transparentnější.

Vždy pro nás bylo velmi důležité mít neustále aktuální přehled o všech EDI ope-racích s našimi obchodními partnery. Zásadní pro nás byla informace, zda dostáváme ke všem objednávkám dodací listy, jestli chodí včas, atd.

Florian Thoma, Supply Chain Planning Manager společnosti Metro Austria

Všechny potřebné údaje získává METRO v pravidejných reportech od společnosti EDITEL, v nichž jsou pečlivě porovnávány objednávky a příslušné dodací listy. Uži-vatelé tak mohou okamžitě identifikovat chybějící nebo nadbytečné dodací listy v kterékoli fázi dodacího cyklu. Služba business monitoring navíc umožňuje METRU zadávat specifické on-line dotazy, které zajišťují maximální transparentnost.

Díky řešení pro business monitoring od společnosti EDITEL se nám podařilo po-sunout procesy související s objednávkami a dodávkami zboží na další úroveň. Nyní jsme schopni přesně určit, kde je ještě potenciál pro optimalizaci, a následně to pak ve spolupráci s našimi obchodními partnery vyřešit z pohledu EDI.

Florian Thoma

Služba business monitoring poskytovaná společností EDITEL nabízí i další funkce, jako jsou například reporty o elektronických fakturách nebo ještě pobrobnější kontrolu (kontrola jednotlivých pozic atd.). Tyto dodatečné funkce mohou být kdykoli nastaveny dle potřeb klienta.

Ve zkratce

  • Služba business monitoring v METRU zvyšuje transparentnost procesů kolem objednávek a dodávek zboží
  • Aktuální přehled o probíhajících operacích v EDI
  • Nesrovnalosti mohou být odhaleny okamžitě díky pravidelným reportům
  • Vyšší kvalita procesů souvisejících s objednávkami a dodávkami zboží
  • Pomáhá najít příležitosti k optimalizaci

O společnosti Metro Austria

Společnost METRO Group Wholesale and Food Specialist Co. provozuje v Rakous-ku dvanáct velkých obchodů s celkovou prodejní plochou více než 139 000 m², přibližně 1 900 zaměstnanci na plný úvazek a 100 učni. METRO je zastáncem širokého výběru zboží, nabízí proto vice než 48 000 druhů potravinářského i nepot-ravinářského zboží. V Rakousku důvěřuje METRU již 45 let více než 500 000 záka-zníků. METRO provozuje přibližně 750 prodejen v 25 zemích.

www.metro.at