Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

19.06.2018

Meggle

DESADV: jeden za všechny a všichni za jednoho

Meggle

Všechno to začalo před deseti lety se zavedením jednoduchého webEDI řešení pro jednoho zákazníka. Od té doby se slovenská společnost Rajo, dcera německého mlékárenského výrobce Meggle, rozrostla na mezinárodně uznávanou společnost. Spolu s výrobou rostla i EDI infrastruktura. Před lety společnost Rajo vyměnila webEDI řešení za automatizované cloudové EDI řešení, které využívají i dcery společnosti Meggle v České republice a Maďarsku. Každý měsíc se ve společnosti Rajo vymění zhruba 50 000 EDI zpráv s více než 50 obchodními partnery z několika zemí a ty se automaticky zpracovávají v jejich informačním systému SAP. Mezi tyto EDI zprávy patří např. elektronické objednávky, dodací listy, faktury a další informace související s logistikou.

 

 

Ve zkratce

  • Aktuálně 50 000 EDI zpráv s více než 50 obchodními partnery ze Slovenska, České republiky a Maďarska
  • Společnost EDITEL CZ rozšířila EDI služby (EDI komunikaci a EDI integraci) pro společnost Meggle v Itálii, Rakousku a Německu
  • Zavedení automatizovaného dodávání zboží mezi třemi výrobními závody společnosti Meggle a externím skladem společnosti DACHSER
  • Výměna dodacích listů (DESADV) mezi pěti obchodními partnery prostřednictvím EDI služby eXite®
Meggle

O společnosti Meggle / Rajo a.s.

Společnost Meggle AG má sídlo ve Wasserburg nedaleko od Mnichova. Tato holdingová společnost seskupuje aktivity všech společností této skupiny na zpracování mléka a syrovátky. Největší dceřinou společností ve východní Evropě je slovenská společnost Rajo a.s. Výrobce mléka a mléčných výrobků se sídlem v Bratislavě. Vyrábějí se zde všechny ovocné jogurty, mléko, tvarohy, smetany a mléčné nápoje.