Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

30.06.2014

Manažerský seminář k projektu EDI se vydařil po všech stránkách

Ve středu 25. června uspořádali odborníci z EDITEL SK společně s manažery z COOPu setkání k vyhodnocení společného úspěšného projektu EDI. Dopolední seminář a odpolední kulturní program v prostředí Štiavnických vrchů doprovázelo příjemné slunečné počasí.

Hlavními důvody setkání bylo zrekapitulovat si důvody a cíle projektu EDI, popsat jeho průběh, aktuální stav a představit plánovaný rozvoj a změny do budoucnosti všem členům skupiny COOP. Dopoledním seminářem provázeli pan Karol Jaslovský, projektový manažer za COOP, Tomáš Urminský, projektový manažer za EDITEL SK a Miroslav Blažek, obchodní manažer EDITEL SK. Na závěr ředitel společnosti EDITEL SK Štefan Sádovský zmínil novinky v portfoliu produktů a služeb skupiny EDITEL - řešení eXite® TrustIT, eXite® BuyIT a eXite® Location Finder.

Po pracovním dopoledni byl pro účastníky připraven odpolední program v příjemném prostředí Hotelu Salamander**** v podobě lahůdek z grilu připravených známým šéfkuchařem Ľubomírem Herkou, letní ochutnávky vína a možnost diskuze doplněné v pozadí cimbálovou Ľudovou hudbou Jána Slančíka.

"Rovnako ako spolupráca EDITELu a COOPu na samotnom projekte, ktorá pretrváva už takmer 6 rokov, prebehol aj Manažérsky seminár ku spokojnosti oboch strán a naplnil očakávania v podobe získania komplexného prehľadu o stave projektu a dohovoru na ďalšom plánovanom rozvoji projektu. Som rád, že som aj ja osobne mal opäť raz možnosť, v neformálnej a príjemnej atmosfére, prediskutovať aktuálne témy s regionálnymi zástupcami COOP Jednôt a teším sa na ďalšie podobné stretnutie v budúcnosti." vyjádřil se k setkání ředitel společnosti EDITEL SK, Štefan Sádovský.

Fotografie