Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

30.06.2014

Manažerský seminář k projektu EDI se vydařil po všech stránkách

Ve středu 25. června uspořádali odborníci z EDITEL SK společně s manažery z COOPu setkání k vyhodnocení společného úspěšného projektu EDI. Dopolední seminář a odpolední kulturní program v prostředí Štiavnických vrchů doprovázelo příjemné slunečné počasí.

Hlavními důvody setkání bylo zrekapitulovat si důvody a cíle projektu EDI, popsat jeho průběh, aktuální stav a představit plánovaný rozvoj a změny do budoucnosti všem členům skupiny COOP. Dopoledním seminářem provázeli pan Karol Jaslovský, projektový manažer za COOP, Tomáš Urminský, projektový manažer za EDITEL SK a Miroslav Blažek, obchodní manažer EDITEL SK. Na závěr ředitel společnosti EDITEL SK Štefan Sádovský zmínil novinky v portfoliu produktů a služeb skupiny EDITEL - řešení eXite® TrustIT, eXite® BuyIT a eXite® Location Finder.

Po pracovním dopoledni byl pro účastníky připraven odpolední program v příjemném prostředí Hotelu Salamander**** v podobě lahůdek z grilu připravených známým šéfkuchařem Ľubomírem Herkou, letní ochutnávky vína a možnost diskuze doplněné v pozadí cimbálovou Ľudovou hudbou Jána Slančíka.

"Rovnako ako spolupráca EDITELu a COOPu na samotnom projekte, ktorá pretrváva už takmer 6 rokov, prebehol aj Manažérsky seminár ku spokojnosti oboch strán a naplnil očakávania v podobe získania komplexného prehľadu o stave projektu a dohovoru na ďalšom plánovanom rozvoji projektu. Som rád, že som aj ja osobne mal opäť raz možnosť, v neformálnej a príjemnej atmosfére, prediskutovať aktuálne témy s regionálnymi zástupcami COOP Jednôt a teším sa na ďalšie podobné stretnutie v budúcnosti." vyjádřil se k setkání ředitel společnosti EDITEL SK, Štefan Sádovský.

Fotografie