Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

11.12.2014

Implementace centrálního EDI ve skupině Diligentia

Začátkem roku 2014 došlo na slovenském retailovém trhu k převzetí maloobchodní sítě Hypernova a Albert skupinou Diligentia, která řídí i obchody Terno a Moja Samoška. V současnosti se tato maloobchodní síť skládá z více než 120 prodejen různých velikostí na celém území Slovenska a očekává se další expanze, díky čemuž se Diligentia řadí mezi největší hráče na trhu.

V souvislosti se sloučením maloobchodních sítí došlo ve druhém čtvrtletí 2014 také ke konsolidaci informačních systémů, včetně EDI systémů. Cílem konsolidace bylo sjednocení systémů, zefektivnění provozu a automatizace procesů. V rámci výběrového řízení na dodávku centrálního EDI řešení uspěla společnost EDITEL se svými produkty, které se osvědčily v mnoha jiných maloobchodních řetězcích na Slovensku. Kromě dodávky nového EDI řešení, EDITEL zajistil migraci dat ze stávajících systémů a také komplexní outsourcing správy celého řešení.

Diligentia

Díky tomuto novému řešení Diligentia převzala a sjednotila vyhovující stávající EDI procesy a je připravena na zavedení dalších EDI procesů a další rozšiřování maloobchodní sítě. V následující fázi se také plánuje zapojení vlastního velkoobchodu do EDI komunikace.

V současnosti je nové EDI řešení od společnosti EDITEL v plném provozu a zajišťuje datovou výměnu se stovkami lokálních, ale i zahraničních dodavatelů maloobchodní sítě Hypernova, Terno i Moja Samoška. Společnost EDITEL se tak stala strategickým partnerem skupiny Diligentia, čímž si EDITEL opět potvrdil pozici lídra v oblasti EDI řešení na Slovensku.