Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

29.10.2014

GO Gaststätten odstartovalo EDI

GO Gaststätten je další ze společností z oblasti F&B (Food & Beverage), která uskutečnila první kroky k automatizaci procesu zpracování objednávek. Dceřiná společnost, která je plně vlastněna Raiffeisenlandesbank Oberösterreich se sídlem v Linci, působí v oblasti stravovacích služeb včetně provozování restaurací, zajišťování firemního stravování a cateringu obecně. Společnost se rozhodla plně optimalizovat objednávkový proces prostřednictvím zavedení elektronické výměny dat (EDI).

Marlene Millidorfer, vedoucí pro oblast F&B ve společnosti GO Gaststätten, vysvětluje hlavní motivy spuštění projektu: "Přechod na automatizovaný elektronický objednávkový proces je pro nás logickým krokem k udržení vysoké úrovně kvality. EDI zvyšuje efektivitu každodenních procesů v dlouhodobém horizontu, což se promítá do zlepšení služeb pro naše klienty. Oblast EDI je pro nás nová a EDITEL jako partner nám poskytuje své hluboké znalosti a celkovou podporu." Ve spolupráci s EDITELem a softwarovou společností GMS začne GO Gaststätten s elektronickou výměnou katalogů zboží a cen (PRICAT), objednávek samotných (ORDERS) a dodacích listů (DESADV).

Díky hladké integraci dat do firemního ERP systému eliminuje společnost GO administrativu nutnou pro zadávání zakázek a více se soustředí na samotný tok produktů: "Objednáme pouze zboží, které potřebujeme a veškeré objednávky jednoduše sledujeme v systému. To nám umožňuje vyhnout se nedostatku zboží na skladě, ulehčuje celkové skladování a zlepšuje spolupráci s našimi dodavateli, "řekla Marlene Millidorfer o výhodách EDI v každodenním fungování sektoru F&B. Všechny informace jsou vyměňovány přes eXite®, EDI platformu společnosti EDITEL. V budoucnu GO plánuje zavést další EDI procesy počínaje elektronickou fakturací.