Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

05.12.2014

FrieslandCampina Maďarsko používá buyIT

FrieslandCampina Maďarsko používá objednávkovou platformu ušitou na míru pro drobné zákazníky

Drobní zákazníci společnosti FrieslandCampina Maďarsko mohou objednávat zboží prostřednictvím platformy EDI: to vše díky buyIT, webovému EDI portálu.

Není potřeba cokoliv implementovat, nevznikají žádné dodatečné náklady a vše je plně automatizováno - dostupné okamžitě a 24 hodin denně. Pro objednávky zboží od společnosti FrieslandCampina potřebují maďarští zákazníci pouze počítač s přístupem na Internet.

Akos Pressing, projektový manažer společnosti EDITEL Maďarsko, vysvětluje výhody řešení implementovaného ve společnosti Friesland: „Webový portál buyIT založený na platformě EDI byl vyvinut speciálně pro společnost FrieslandCampina, výrobce mléčných výrobků. Po přihlášení mohou zákazníci vybírat z aktualizované nabídky, poté objednávku zkontrolovat a odeslat ji. Veškeré objednávky se prostřednictvím platformy EDI dostanou k rukám FrieslandCampina a jsou automaticky zpracovány, podobně jako běžné zprávy ORDERS zasílané velkými obchodními řetězci.“

Projekt se rozrostl nad rámec původní potřeby optimalizace objednávkového procesu. Byla rovněž přidána e-fakturace v PDF, která doplňuje elektronické faktury ve formátu EDI. Podepsané PDF faktury lze jednoduše shlédnout on-line a dle potřeby si je kdykoli stáhnout. „Pro harmonizaci procesů v dlouhodobé perspektivě jsme vybrali univerzální řešení pro všechny skupiny klientů nezávisle na tom, zda využívají EDI či nikoli. Našim cílem je usnadnit a zefektivnit procesy objednávání a fakturace zejména pro drobné zákazníky, a v konečném důsledku zvýšit celkovou kvalitu dodávek a služeb,“ uvádí Zsolt Erdei, analytik podpory SAP & EDI ve FrieslandCampina.

Ve FrieslandCampina je klíčovým prvkem efektivního procesu dodávek zboží platforma pro elektronickou výměnu dat EDI (Electronic Data Interchange). Společnost v budoucnu plánuje elektronickou výměnu logistických informací s maximálním počtem obchodních partnerů.