Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

12.06.2016

FORDIST zasílá zprávy Inventory report do Amazonu

Společnost Fordist Czech ve spolupráci s EDITEL CZ spustila zasílání EDI zpráv INVRPT (Inventory report neboli zpráva o stavu skladových zásob) do nadnárodního gigantu AMAZON. Tento internetový obchod již před časem zavedl elektronickou výměnu dat (EDI) pro zajištění efektivních komunikačních procesů se svými dodavateli.

Fordist Czech se zabývá distribucí satelitní techniky, bílé a černé techniky, zabezpečovacích systémů a příslušenstvím k elektronice. V současné době dodává zboží do Amazonu v Německu. Postupně bude spolupráci rozšiřovat i na další pobočky Amazonu včetně Číny a USA.

Společnost Fordist Czech začala svou implementaci EDI se zprávami INVRPT(zprávy o stavu skladových zásob). Nezastaví se však jen u nich. Již nyní je plánováno zasílání zpráv DESADV (dodací listy), INVOICE (faktury) a ORDERS (objednávky). Výhledově se v projektu počítá se zavedením RECADV, zpráv o příjmu zboží. EDI komunikace se tedy v příštích měsících rozběhne naplno a Fordist Czech se přidá k mnoha dalším firmám, které již elektronickou výměnu obchodních dokumentů při svém obchodování úspěšně využívají a těží z jejích mnoha výhod.