Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

25.05.2018

eXite User Group 2018

eXite User Group 2018

eXite User Group 2018

Vážení obchodní přátelé,

dovolte abychom Vás pozvali na tradiční odborné setkání EDI veřejnosti a B2B integrace - eXite User Group 2018, které se uskuteční dne:

14. června 2018 od 9:00 – 16:00 hod
Rohan Boat Prague (Green Yacht), U Libeňského mostu 1332/1
Praha 8 - Rohanský ostrov


eXite User Group již tradiční setkání uživatelů platformy eXite®, která jsou příležitostí pro představení novinek a zajímavostí nejen o komunikační platformě eXite®, ale také o celé oblasti EDI a dalších produktech společnosti EDITEL spojená s Fórem chytřejší výměny dat – Smarter Integration. Představíme Vám i nový společný projekt s Factoringem České spořitelny – ediFACTORING.

Přijďte s námi strávit den v nádherných prostorách restaurace Rohan Boat Prague (Green Yacht), kde Vás naši profesionálové v oblasti B2B integrace a EDI komunikace seznámí se světem integrace obchodních procesů, platformou pro zajištění harmonizace businessu a IT a dalšími užitečnými informacemi.

Dozvíte se také o přínosech, které Vám spolupráce se společností EDITEL může přinést a v závěru programu bude dán prostor případovým studiím a náš významný klient Vás obohatí o vlastní zkušenosti s konkrétním řešení.

Registrujte se na: marketing(at)editel.cz do 31. 5. 2018. Počet účastníků za společnost není limitován (pouze kapacitou místnosti). Proto neváhejte předat pozvánku Vašim kolegům a kolegyním, pro které by mohla být tématika zajímavá a obohacující.

Těšíme se na společné setkání
Tým EDITEL CZ