Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

13.06.2017

eXite User Group 2017

Rychlými kroky se blíží jedna z nevýznamnějších akcí světa #EDI v ČR, eXite User Group 2017 pořádána společností EDITEL CZ. Motem letošního ročníku je jednoznačně nový slogan společnosti EDITEL Group, „eXite® – Budoucnost EDI“.

Rok 2017 je pro společnost EDITEL Group významným milníkem. Po mnoha dlouhých letech uvádíme na trh novou generaci eXite®, klíčové EDI platformy, propojující deseti tisíce zákazníků v rámci celé Evropy. Nová generace eXite® znamená pro naše partnery, obchodní řetězce a jejich dodavatele, #FMCG, logistické firmy a všechny v #retail hlavně bezpečnost a flexibilitu. Součástí nového eXite® jsou samozřejmě toliko poptávané řešení pro elektronickou fakturace, B2B integraci, důvěryhodnou archivaci až po webové EDI.

Navíc přenášíme jádro dění do nového moderního data centra T-Systems. Již několik měsíců probíhá postupná migrace klientů na novou generaci eXite® a máme velmi pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků. Uvědomuje si, že jsme se pustili do řady změn najednou. Jsem osobně přesvědčen, že až všechny seběhnou, budou naši zákazníci velmi spokojeni.