Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

13.06.2017

eXite User Group 2017

Rychlými kroky se blíží jedna z nevýznamnějších akcí světa #EDI v ČR, eXite User Group 2017 pořádána společností EDITEL CZ. Motem letošního ročníku je jednoznačně nový slogan společnosti EDITEL Group, „eXite® – Budoucnost EDI“.

Rok 2017 je pro společnost EDITEL Group významným milníkem. Po mnoha dlouhých letech uvádíme na trh novou generaci eXite®, klíčové EDI platformy, propojující deseti tisíce zákazníků v rámci celé Evropy. Nová generace eXite® znamená pro naše partnery, obchodní řetězce a jejich dodavatele, #FMCG, logistické firmy a všechny v #retail hlavně bezpečnost a flexibilitu. Součástí nového eXite® jsou samozřejmě toliko poptávané řešení pro elektronickou fakturace, B2B integraci, důvěryhodnou archivaci až po webové EDI.

Navíc přenášíme jádro dění do nového moderního data centra T-Systems. Již několik měsíců probíhá postupná migrace klientů na novou generaci eXite® a máme velmi pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků. Uvědomuje si, že jsme se pustili do řady změn najednou. Jsem osobně přesvědčen, že až všechny seběhnou, budou naši zákazníci velmi spokojeni.