Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

29.10.2014

eXite Location Finder

Více než 9500 lokací nyní k dispozici!

Screenhot Location Finder

Díky Location Finder vám neuniknou žádné změny důležitých kmenových dat při obchodním styku. Systém je k dispozici v režimu 24/7. Ať už potřebujete informace o lokaci poboček, skladů či jiných místech dodání.

Location Finder poskytuje všechny potřebné informace, abyste mohli své zboží doručit na správnou adresu. Location Finder umožňuje jednoduchou kontrolu neznámých GLN kódů, stejně tak kontrolu chybných adres dodání, poštovních adres nebo interních identifikačních čísel. S naší službou zasílání notifikací o změně budete automaticky přijímat informace týkající se prodejců, které si sami zvolíte.

Naše služba Location Finder nyní obsahuje více než 9500 informací o lokacích včetně údajů pro společnosti dm drogerie markt, REWE a Spar. Nově přibyly také údaje společností C&C Pfeifer, ADEG/AGM a MPreis a další prodejci se aktuálně připravují k zapojení do Location Finder.