Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

17.03.2011

EDITEL založil novou pobočku v Istanbulu

Skupina EDITEL založila k 1. lednu 2011 novou pobočku v tureckém Istanbulu.

Prostřednictvím EDITEL Turecko tak dále rozšiřujeme naše mezinárodní působení a posilujeme pozici lídra mezi EDI poskytovateli na středoevropském trhu. Nabídka pro turecký trh zahrnuje kompletní portfolio EDI produktů a služeb skupiny EDITEL, od nejjednoduššího webového řešení pro snadné zapojení nových zákazníků v EDI, přes plně automatizovaná EDI řešení až po integrovaná řešení B2B a EAI procesů pro velké společnosti.

„Se zřízením EDITEL Turecko, nabízíme našim zákazníkům a všem regionálním společnostem, které si chtějí vyměňovat data elektronicky, místní služby a poradenství na nejvyšší úrovni, stejně jako připojení k celosvětové síti mezinárodních společností a partnerů. Blízkost k našim zákazníkům je pro nás velmi důležitá. Proto velmi vítáme každou příležitost k tomuto rozšíření našich mezinárodních služeb.“ říká Mag. Peter Franzmair, generální ředitel společnosti EDITEL Austria.

Novým generálním ředitelem společnosti EDITEL Turecko se stal Ibrahim E. Tiryaki, který již více než 20 let pracuje v oblasti spotřebního zboží: „Potenciál pro optimalizaci a automatizaci elektronických obchodních procesů na tureckém trhu je velmi vysoký. S portfoliem řešení a služeb EDITEL Turecko můžeme našim zákazníkům nabídnout nejmodernější soudobá EDI řešení, která jim umožní zoptimalizovat jejich obchodní procesy rychle a především efektivně.“

Nové zastoupení v Turecku zahájilo činnost v lednu 2011. Se svou pátou pobočkou EDITEL Group upevňuje svou pozici jako mezinárodní poskytovatel produktů a služeb pro elektronickou výměnu dat. Skupina zaměstnává 70 zaměstnanců a je zastoupena s celoplošnou sítí poboček a franšízových partnerů v 18 zemích regionu CEE.

Cílem EDITEL Group je umožnit optimální výměnu obchodních informací mezi obchodními partnery všech velikostí a ve všech odvětvích elektronickou cestou. Za tímto účelem nabízí naše obchodní skupina rozsáhlé portfolio produktů a služeb spojených s dlouholetou zkušeností a poradenstvím.