Používáním této stránky souhlasím s používáním souborů cookies. Pro více informací klikněte zde

Detail novinky

13.11.2014

EDITEL spouští nové webové stránky

EDITEL spouští nové webové stránky

Díky novým webovým stránkám a modernizovanému portfoliu produktů a služeb poskytuje nyní EDITEL ještě více informací a služeb pro optimalizaci dodavatelského řetězce pomocí elektronické výměny dat (EDI).

Webové stránky společnosti EDITEL mají nový vzhled a atmosféru a obsahují mnohem více informací. Jde o působivou kombinaci atraktivního designu a dobře strukturované a intuitivní navigace vytvořené s cílem pomoci uživatelům rychle najít požadované informace.

Firmy, které se zajímají o optimalizaci podnikových procesů a řízení dodavatelského řetězce, zde naleznou konkrétní informace pro svá odvětví, ať už jde o spotřební zboží/FMCG, hotely, restaurace a catering (HORECA), farmacii, logistiku, bankovnictví nebo módu. Navíc zde nově najdete komplexní informace o elektronické výměně dat (EDI), slovníček nejdůležitějších odborných výrazů a popisy procesů EDI. Doplňující, uživatelsky přívětivé obrázky usnadňují návštěvníkům celkovou orientaci na stránkách.

Jedním z hlavních cílů bylo poskytnout zákazníkům jasnou prezentaci o produktech a službách společnosti EDITEL, proto byla naše řešení rozdělena do oblastí EDI komunikace, EDI integrace, elektronické fakturace, elektronické archivace, business monitoringu, webového EDI a konzultací. Stručné a srozumitelné informace poskytují čtenářům vhodný základ pro volbu správného EDI řešení.

Nově rozšířená sekce pro styk s médii a obchodními partnery byla navržena pro novináře a odbornou veřejnost. Nabízí ke stažení výběr publikací a informačních videí společnosti EDITEL. Dále jsou k dispozici nejnovější tiskové zprávy, články a další novinky a informace o akcích. Jednoduchým přihlášením přímo na webových stránkách se zájemci mohou zaregistrovat k odběru newsletteru společnosti EDITEL. Prostřednictvím nových webových stránek obsluhuje společnost EDITEL svých pět lokalit, kromě České republiky také Rakousko, Slovensko, Maďarsko a Turecko.

Navštivte naše nové webové stránky na www.editel.cz. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo doporučení, prosím, kontaktujte nás e-mailem na info(at)editel.cz nebo telefonicky na +420 / 261 009 011.