Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+420 / 261 009
TECHNICKÁ PODPORA -055
EDI KONZULTACE -011

Detail novinky

13.11.2014

EDITEL spouští nové webové stránky

EDITEL spouští nové webové stránky

Díky novým webovým stránkám a modernizovanému portfoliu produktů a služeb poskytuje nyní EDITEL ještě více informací a služeb pro optimalizaci dodavatelského řetězce pomocí elektronické výměny dat (EDI).

Webové stránky společnosti EDITEL mají nový vzhled a atmosféru a obsahují mnohem více informací. Jde o působivou kombinaci atraktivního designu a dobře strukturované a intuitivní navigace vytvořené s cílem pomoci uživatelům rychle najít požadované informace.
Firmy, které se zajímají o optimalizaci podnikových procesů a řízení dodavatelského řetězce, zde naleznou konkrétní informace pro svá odvětví, ať už jde o spotřební zboží/FMCG, hotely, restaurace a catering (HORECA), farmacii, logistiku, bankovnictví nebo módu. Navíc zde nově najdete komplexní informace o elektronické výměně dat (EDI), slovníček nejdůležitějších odborných výrazů a popisy procesů EDI. Doplňující, uživatelsky přívětivé obrázky usnadňují návštěvníkům celkovou orientaci na stránkách.
Jedním z hlavních cílů bylo poskytnout zákazníkům jasnou prezentaci o produktech a službách společnosti EDITEL, proto byla naše řešení rozdělena do oblastí EDI komunikace, EDI integrace, elektronické fakturace, elektronické archivace, business monitoringu, webového EDI a konzultací. Stručné a srozumitelné informace poskytují čtenářům vhodný základ pro volbu správného EDI řešení.
Nově rozšířená sekce pro styk s médii a obchodními partnery byla navržena pro novináře a odbornou veřejnost. Nabízí ke stažení výběr publikací a informačních videí společnosti EDITEL. Dále jsou k dispozici nejnovější tiskové zprávy, články a další novinky a informace o akcích. Jednoduchým přihlášením přímo na webových stránkách se zájemci mohou zaregistrovat k odběru newsletteru společnosti EDITEL. Prostřednictvím nových webových stránek obsluhuje společnost EDITEL svých pět lokalit, kromě České republiky také Rakousko, Slovensko, Maďarsko a Turecko.

Navštivte naše nové webové stránky na www.editel.cz. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo doporučení, prosím, kontaktujte nás e-mailem na info(at)editel.cz nebo telefonicky na +420 / 261 009 011.